Niedziela i święta:
6.00, 7.30, 9.00, 11.00, 15.00, 17.00, 20.30.

Msze w tygodniu: 7.00, 18.00.

(w czw. 16.30)

Godziny urzędowania kancelarii parafialnej:
 poniedziałek, piątek  od 7.30 do 10.00 wtorek, środa od 15:00 do 17:30. czwartek nieczynne.

Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą świętą. W piątki od godziny 6.30 do godziny 18.00, a w soboty od godziny 17.00

  •  
  •  
1. Chór "Gloria" podsumowuje najważniejsze wydarzenia minionego półrocza
 
Początek roku to zawsze dla naszego chóru bardzo radosny czas, śpiewamy wtedy kolędy.Koncertowaliśmy w tym roku kolejny raz w parafii Miłosierdzia Bożego z gościnnym występem Pauliny i Pawła Gwóźdź. Następnie wzięliśmy udział w spotkaniu kolędowym chórów okręgu rybnickiego Ś Z Ch i O w Niedobczycach, oprawą Mszy Św. W Hospicjum im.JP II. Tradycyjnie kolędowaliśmy z Cechem Rzemiosł Różnych oraz zakończenie tego radosnego okresu koncertem kolędowym u klasztorze Sióstr Boromeuszek.
 
W dniach 24-26 marca  braliśmy udział w Rekolekcjach Wielkopostnych w Kokoszycach. Przewodnikiem duchowym w tym wspaniałym czasie  duchowego wyciszenia był nasz opiekun Ks. Przemysław Malinowski. Ten czas zawsze jednoczy nas pozwala się lepiej poznać. Jak co roku byli z nami chór Pasja
i członkowie Apostolatu Maryjnego. 
 
Czas Wielkiego Postu to również Ogólnopolski Przegląd Pieśni Pokutnej
i Pasyjnej, który odbył się w naszej parafii w dniu 1 kwietnia, byliśmy współorganizatorem tego przedsięwzięcia, oprawialiśmy również Mszę Świętą
na zakończenie tego przeglądu.
 
Braliśmy czynny udział w oprawie ceremonii Wielkiego Tygodnia: oprawa Mszy Św, Niedziela Palmowa, ceremonie Wielkiego Czwartku w kościele parafialnym oraz oprawa ceremonii Wielkopiątkowych w klasztorze Sióstr Boromeuszek.
 
Miesiąc maj  to również czas naszej aktywności: oprawa Mszy za Ojczyznę 3 maja, udział chóru w imprezie CAŁY ŚLĄSK GRA I ŚPIEWA w Niedobczycach, której organizatorem jest  Ś Z Ch i O o/Rybnik. To coroczna impreza plenerowa chórów zrzeszonych i orkiestr dętych okręgu.
 
11 maja oprawialiśmy Mszę Świętą z okazji tradycyjnego Święta Ogniowego.
W czerwcu spróbowaliśmy swoich sił w I Przeglądzie Pieśni Ewangelickiej w Katowicach. Sezon zakończyliśmy wraz z końcem czerwca, uświetniając msze okolicznościowe. Pod koniec sierpnia z nowymi siłami ruszamy do pracy, gdyż 22 października czeka nas jubileusz 20-lecia.
 
2. Chór "Gloria" zaprasza
 
Chór „Gloria” działający przy naszej parafii św.  Ap.  Filipa i Jakuba cały czas oczekuje na nowych chórzystów. Oferujemy im nie tylko możliwość koncertowania w wielu ciekawych miejscach w kraju i za granicą, ale także obecność  w grupie ludzi z poczuciem humoru, śpiewających  na chwałę Boga.
 
                                     Przyjdź i spróbuj swoich sił !!
 
Może okazać się ,  że posiadasz wielki talent i wśród nas będziesz mógł go wykorzystać.
 
Próby w poniedziałek i czwartek 18:30. Zapewniamy że będzie to czas mile spędzony w radosnej atmosferze.
 
               Zarząd chóru GLORIA
tworzenie stron webon.pl