Niedziela i święta:
6.00, 7.30, 9.00, 11.00, 15.00, 17.00, 20.30.

Msze w tygodniu: 7.00, 18.00. (w czw. 16.30)

Godziny urzędowania kancelarii parafialnej:
od poniedziałku do piątku (oprócz czwartku) od 15:00 do 17:30.

Biblioteka parafialna czynna;

we wtorki od 8:45 do 10:00 i piątki od 17:00 do 18:00.

Okazja do spowiedzi świętej:

- codziennie przed Mszą św.

- w sobotę od godz. 17.00 do 18.00

 

 

 

 

INTENCJE

NIEDZIELA – 17.03.2019r.

6.00 1. Za + męża i ojca Józefa Hoszyckiego w 10 r. śm., ++ z rodzin: Benisz i Hoszycki.

7.30 1. Za ++ Magdalenę Witoszek, męża Jana, syna Romana i ++ z pokrew. Witoszek i Foltyn.

9.00 1. Za ++ rodziców Jana i Otylię Płoneczka, ++ z pokrew. Płoneczka, Mrowiec i Jaguś.

11.00 1. Za + Krystynę Tomecką w 1 r. śm.

15.00 1. W intencji rocznych dzieci.

17.00 1. Za ++ rodziców Annę i Floriana Paszek oraz ++ z rodziny.

20.30 1. Za ++ żonę Czesławę w 6 r. śm., rodziców i teściów oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

 

 


PONIEDZIAŁEK – 18.03.2019r.

7.00 1. Za ++ męża w r. urodzin, rodziców z obu stron, siostrę i ++ 2 szwagrów.
2. Za ++ rodziców Joannę i Jana Chybiorz oraz ich rodzeństwo.

18.00 1. Za ++ Janinę i Czesława Kostrubiec oraz ++ krewnych i dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za ++ Józefa Sosna, żonę Agnieszkę, 2 synów, dziadków, ++ z rodzin: Sosna, Janecki,
++ z pokrewieństwa, sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące.


WTOREK – 19.03.2019r.

7.00 1. Przez wst. św. Józefa o wszelkie potrzebne łaski dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.
2. Za ++ rodziców Józefa i Józefę Kuta - od córki Ireny.

18.00 1. Za ++ Wandę Muras w r.śm., męża Pawła oraz Alojzego Dubiel w r. urodzin i żonę Bronisławę.
2. Za ++ rodziców Marię i Józefa Padoł oraz Różę i Stanisława Głąb.


ŚRODA – 20.03.2019r.

7.00 1. Za + męża i ojca Józefa Lazar w r. urodzin.

2. Za + Antoninę Rytych w 1 r. śm., ++ z rodzin: Rytych i Wolski.

18.00 1. Za + Ryszarda Pisarek w 1 r. śm.
2. Za + Wojciecha Skąpskiego w 1 r. śm.


CZWARTEK – 21.03.2019r.

7.00 1. Za + Juliannę Kupka w r. śm.

2. Za ++ Antoniego Witoszek w r. śm., Gertrudę, rodziców, teściów i ++ z pokrew. oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

3. Za śp. pierwszego biskupa łowickiego ks. bpa Alojzego Orszulika w 30 dzień po śmierci.

16.30 1. Za + ojca i dziadka.

18.00 1. Za ++ rodziców Franciszka i Juliannę Hanusek, dziadków z obu stron, Marię Dryka oraz  
             ++ z rodzin: Klichowski, Snela, Strzoda, Dryka, Lalik.

2. Za ++ matkę Marię Skrobol w r.śm., ojca Ignacego, bratową Alinę, ++ z rodzin: Skrobol, Kuśka i Pawlas.


PIĄTEK – 22.03.2019r.

 

7.00 1. Za + męża i ojca Stanisława Michalskiego w r. urodzin.

2. Ku czci Trójcy Przenajświętszej.

18.00 1. Z okazji urodzin o potrzebne dla Mieczysławy.
2. Za ++ męża, ojca i dziadka Józefa Dajka w 3 r.śm., rodziców i rodzeństwo.


SOBOTA – 23.03.2019r.

7.00 1. Za + Eugeniusza Kałuża w 1 r. śm.

2. Za + męża Antoniego, rodziców z obu stron, 2 ciocie, kuzyna Czesława, Wiesława i Macieja oraz siostrę Genowefę.

18.00 1. Za + Gertrudę Lokaj w 1 r. śm., męża Pawła, córkę Krystynę, prawnuka Kamila, ++ z rodzin: Lokaj, Smuda, Langer, Król i Dudek.

2. Za ++ Andrzeja Frydeckiego w 1 r. śm. oraz Marię i Andrzeja Frydeckich, Karola i Florentynę Frydeckich, Łucję Hadraszek, Teresę Frydecką, Józefa Kamińskiego.


NIEDZIELA – 24.03.2019r.

6.00 1. Za ++ Dorotę Burda w 28 r. śm., rodziców Annę i Wincentego Burda, Magdalenę i Józefa Brzoska, Janinę Mosz.

7.30 1. Ku czci Boga Ojca.

9.00 1. Za + męża i ojca Horsta Klimek w 80 r. ziemskich urodzin.

11.00 1. Za ++ Wiesława Podolskiego w r. śm. i urodzin oraz rodziców i teściów.

15.00 1. W intencji dzieci przyjmujących sakrament Chrztu św.

17.00 1. Za ++ Kazimierza Zimończyk w 4 r. śm., żonę Wiktorię, rodziców Martynę i Józefa, teściów Elżbietę i Jana Paszek oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

20.30 1. Za + Zbigniewa Łężniak w r. urodzin.

 

tworzenie stron webon.pl